Prodejna Kování pro Váš domov byla založena 20. prosince roku 2003, v návaznosti na zavedený velkoobchod stavebním a nábytkovým kováním. Pro prodejnu byly upraveny stávající prostory bývalého železářství a domácích potřeb. Rekonstrukcí stávajících prostor vznikla vzorková prodejna, která umožňuje každému návštěvníkovi výběr ze širokého sortimentu stavebního, nábytkového kování a různých doplňků, které jsou ve Vašem domě nebo bytě nepostradatelné.

Prodáváme také domácí potřeby, především značky LEIFHEIT Zboží této značky máme trvale v akci s 15% slevou!

 

 

Prodejna Kování pro Váš domov je situována v centru města Liberce, na třídě 1. máje 8, což umožňuje velmi snadnou dostupnost každému zákazníkovi.

Vnitřní prostor prodejny Kování pro Váš domov je vybaven vzorovými panely s výrobky přímo od výrobců nebo vlastní výroby. Pro celkové dokreslení vnitřního prostoru prodejny Kování pro Váš domov nabízíme v rámci internetových stránek několik inspirujících fotografií. Naše internetové stránky mají především informativní charakter. Veškeré potřebné informace získáte na našich telefonních číslech. Objednávky je možné realizovat také prostřednictvím emailové adresy, případně faxových čísel.

  • Nedílnou součástí naší práce v prodejně Kování pro Váš domov je i poradenská služba a montážní činnost.
  • V rámci našich možností zasíláme zboží dobírkou.
  • Závěrem bychom Vám chtěli popřát hodně dobrých nákupů v prodejně Kování pro Váš domov. …aby byl Váš domov domovem.